mobirise.com

System miraDry

Strona główna  /  Medycyna estetyczna / System miraDry

(przesuń w dół, aby pokazać więcej treści)

System miraDry™ 

Przełomowy system do leczenia nadpotliwości
Ostateczne rozwiązanie dolegliwości związanych z nadmierną potliwości

System miraDry™ precyzyjnie oraz bezinwazyjnie dostarcza energię mikrofalową w obszar skóry w którym znajdują się gruczoły potowe. Energia generuje ciepło, które prowadzi do ich pirolizy. 

O miraDry™ 

System miraDry® firmy Miramar Labs®, Inc. wykorzystuje technologię miraWave™ polegającą na emitowaniu precyzyjnych, płytko wnikających i ukierunkowanych dawek energii mikrofalowej w tkankę miękką dołu pachowego pacjenta w celu leczenia nadmiernej potliwości (pierwotnej nadpotliwości pach). System jest przeznaczony do użytku w placówkach medycznych przez personel medyczny pod nadzorem lekarza. Podczas emisji energii mikrofalowej system chroni powierzchnię tkanki przez chłodzenie kontaktowe.


Technologia zabiegu

System miraDry® jest jedyną procedurą zatwierdzoną przez FDA która zapewnia trwałą redukcję potu pod pachami w całkowicie nieinwazyjny sposób. Inne metody leczenia, w tym antyperspiranty i toksyny mają na celu tymczasowe wyłączenie gruczołów potowych. Wymagają one powtarzania zabiegów w celu utrzymania skuteczności. Istnieją też opcje operacyjne polegające na przecięciu nerwów - jednak stwarzają one oczywiste ryzyko operacyjne.Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.miradrypolska.pl


Strona główna  /  Medycyna estetyczna / System miraDry